126
|
İsmail CİĞERCİ
|
10 Mayıs 2024 - 13:00
|
Erzurum
|
Köprüköy İmam Hatip Ortaokulu
|
KENDİNİ BİL GELECEĞİNİ SEÇ
|
127
|
Elif YILMAZ
|
10 Mayıs 2024 - 13:00
|
Trabzon
|
H.Mehmet Ofluoğlu Ortaokulu
|
Elektronik Atıkların Yönetimi ve Geri Dönüşümü
|
128
|
Zülfü GENÇ
|
10 Mayıs 2024 - 13:00
|
İstanbul
|
Şehit Büyükelçi Galip Balkar Ortaokulu
|
Pepper Robot ile Geleceğin Meslekleri, Yapay Zeka ve Robotlarla Yaşam
|
129
|
Gamze SEÇKİN GÜNDOĞAN
|
10 Mayıs 2024 - 12:00
|
Mardin
|
Etibakır Ortaokulu
|
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNİN KENTLER ÜZERİNDEKİ ETKİSİ VE AZALTIM POLİTİKALARI
|
130
|
Feridun NİZAM
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Muş
|
Malazgirt Alpaslan Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
|
SOSYAL MEDYA OKURYAZARLIĞI
|
131
|
Hakan ULUM
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Adana
|
İncirlik Anadolu Lisesi
|
Teknoloji Bağımlılığı
|
132
|
Veli Emre KURTÇA
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Tekirdağ
|
Veliköy Belediyesi Ortaokulu
|
ÖZEL GEREKSİNİMLİ BİREYLERİN EĞİTİMİNDE SANAL GERÇEKLİK KULLANIMI
|
133
|
Serdarhan DURU
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Isparta
|
Yalvaç İbn-İ Sina Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
|
Aile İçi İletişim: Anlamak ve Anlaşılmak Üzerine
|
134
|
Ersin KARADEMİR
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Balıkesir
|
Kepsut Çok Programlı Anadolu Lisesi
|
Afetlere Hazır mıyız?
|
135
|
Göktuğ GÜL
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Ankara
|
Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
|
Akarsu ve ekosistemlerinde Karşılaşılan tehditler
|
136
|
Şeref ÖCALIR
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
Adıyaman
|
Adıyaman İmam Hatip Ortaokulu
|
HAVACLIK ENDÜSTRİSİNDE METAL EKLEMELİ İMALAT TEKNOLOJİSİ: GÜNCEL UYGULAMALAR, FIRSATLAR VE KARŞILAŞILAN ZORLUKLAR
|
137
|
Manolya ÖZDEMİR DURAK
|
10 Mayıs 2024 - 11:00
|
İstanbul
|
Şehit İbrahim Cengiz İmam Hatip Ortaokulu
|
Ekolojik Denge
|
138
|
Ayşegül ŞARBAK
|
10 Mayıs 2024 - 10:30
|
Samsun
|
Aşağıçinik Selma Ümit Sarıtaşlı İlkokulu
|
Doğal Mirasa Farklı Bir Bakış Açısı: Paşalar Fosil Kazısı
|
139
|
Muhammed Fatih ADAK
|
10 Mayıs 2024 - 10:30
|
Mardin
|
Tepebağ Ortaokulu
|
Yapay Zeka'nın Dünü Bugünü ve Yarını
|
140
|
Bahadır BİRECİKLİ
|
10 Mayıs 2024 - 10:30
|
Siirt
|
Molla Halil İmam Hatip Ortaokulu
|
İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNİN ETKİLERİ
|
141
|
Mehmet GÖNEN
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Isparta
|
Gökçehüyük Köyü Şehit Ömer Tunçbilek Ortaokulu
|
Hayatımızdaki Kimya
|
142
|
Cahit AYTEKİN
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Zonguldak
|
Alaplı Anadolu Lisesi
|
GELECEĞİN DÜNYASI METAVERSE VE MATEMATİK
|
143
|
Fatma Evren DAŞDAĞ
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Muş
|
Ertuğrul Gazi İlkokulu
|
Doğru ve Güzel Konuşmayla Etkili İletişim
|
144
|
Ayşegül UÇAR
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Diyarbakır
|
Ergani Bilim Ve Sanat Merkezi
|
İnsansı Robotlar ve Yapay Zeka Uygulamaları
|
145
|
Aysel TEKGÖZ OBUZ
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Konya
|
Çumra Mevlana Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
|
MEDYA ARACILIĞIYLA ÖZENDİRİLEN AKRAN ZORBALIĞI'NIN FARK EDİLMESİ VE BUNDAN KORUNMA YOLLARI
|
146
|
Engin ÇETİN
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Nevşehir
|
Terlemez Ortaokulu
|
En Eski Türk Atasözlerinin İzlerinde
|
147
|
Ayşe ARIKAN DÖNMEZ
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Ankara
|
Çağrıbey Anadolu Lisesi
|
Sanal Gerçekliğe Dayalı Eğitim Yöntemleri
|
148
|
Yeliz DEDE ÖZDEMİR
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Antalya
|
Muratpaşa Türk Telekom Anadolu Lisesi
|
Medya ve Dijital Medya Okuryazarlığı
|
149
|
Meryem FIRAT
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Erzincan
|
İliç İbrahim Çeçen İmam Hatip Ortaokulu
|
Ailede İletişim/Ailenle İletişim
|
150
|
Ramazan ERENLER
|
10 Mayıs 2024 - 10:00
|
Hakkâri
|
Şehit Selahattin Ortaokulu
|
Kimyasal Tepkimelerin Hayatımızdaki yeri
|