Gelecek Söyleşiler

Select any filter and click on Apply to see results

SIRA KONUŞMACI SÖYLEŞİ TARİHİ ŞEHİR OKUL/KURUM ADI SUNUM KONUSU
1 Halil SEYMEN 20 Şubat 2024 - 00:00 Batman Cumhuriyet Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi MUCİZE MADDE GRAFEN
2 Alpay DORUK 20 Şubat 2024 - 10:00 Balıkesir Balıkesir Lisesi Nesnelerin İnterneti
3 Serdar ÖZTUZCU 20 Şubat 2024 - 10:00 Gaziantep Nurel Enver Taner Ortaokulu İnsanlığın geleceğinde kök Hücrelerin yerine genel bakış.
4 Tutku TUNCALI YAMAN 20 Şubat 2024 - 11:00 İstanbul Gürpınar Azime Yılmaz Anadolu Lisesi Veri Madencisinin Yolculuğu
5 Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN 20 Şubat 2024 - 11:00 Giresun Cibril Ortaokulu Öğrenciler için STEAM Uygulamaları
6 Zeki EKER 20 Şubat 2024 - 13:00 Antalya Antalya Mimar Sinan Ortaokulu 4.5 Milyar Yıldır Tehlikeli Uzayda Korunan Dünya
7 Haki PEŞMAN 21 Şubat 2024 - 00:00 Mardin Oğuzhan İlkokulu Cevabım Yanlış Olabilir Ama Kaygılanmıyorum!
8 Fatih Selim ERDAMAR 21 Şubat 2024 - 11:00 Diyarbakır Akşemsettin Ortaokulu Başarılı İnsanların Ortak Özellikleri
9 Ezgi KANTARCI OĞUZ 21 Şubat 2024 - 11:00 İstanbul Toki Esenkent Ortaokulu Oyunlarda Kazanma Yöntemleri
10 Burcu KARADUMAN 21 Şubat 2024 - 11:00 İstanbul Şehit Servet Asmaz Anadolu İmam Hatip Lisesi Diş Hekimliğinde Yapay Zeka
11 Merve TÜRKMEN BARUTÇU 21 Şubat 2024 - 13:00 Sakarya Kemaliye İlkokulu Sorumlu Üretim ve Tüketim
12 Yahya DANAYİYEN 21 Şubat 2024 - 13:00 Rize Ali Rıza Yılmaz Ortaokulu Yenilenebilir Enerji Kaynakları-Güneş Enerjisi ile Elektrik Üretimi
13 Hatice Güneş ÖZHAN 21 Şubat 2024 - 13:30 Manisa Manisa Fen Lisesi Beynimiz hastalanınca ne olur? Onu iyileştirebilir miyiz, peki nasıl?
14 İlker KALENDER 21 Şubat 2024 - 13:40 Ankara Ahi Evran Ortaokulu Bilimi Anlamak ve Anlatmak için Olasılık Herkese Lazım
15 Abdullah Cengiz KAYIŞ 21 Şubat 2024 - 14:00 Kars 1 Ekim İlkokulu BİLİMİN SERÜVENİ
16 Davut SARITAŞ 21 Şubat 2024 - 14:00 Sivas Şehit Murat Şahin Çok Programlı Anadolu Lisesi Bilim Bizim Neyimiz Olur? Bilimin Altın Çağına Yolculuk
17 Edibe Seda ERTEN 22 Şubat 2024 - 09:30 Manisa Salihli Ahmet Yesevi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
18 Yalçın KALKAN 22 Şubat 2024 - 10:00 Bolu İzzet Baysal Anadolu Lisesi Evrenin Geleceği, Karanlık Madde, Karanlık Enerji
19 Ünal KURT 22 Şubat 2024 - 10:00 Kahramanmaraş Akşemseddin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Yenilenebilir Enerji Kaynakları
20 Selçuk TOPRAK 22 Şubat 2024 - 11:00 Kocaeli Barbaros İlkokulu AKILLI VE AFET DİRENÇLİ ŞEHİRLER
21 Pelin AKIN 22 Şubat 2024 - 13:15 Çankırı Adnan Menderes İlkokulu Yapay zeka, makine öğrenmesi ve derin öğrenme nedir?
22 Ömer AKIN 22 Şubat 2024 - 14:00 Osmaniye Atatürk Ortaokulu KAİNATIN DİLİ MATEMATİK
23 Mine PAKYÜREK 22 Şubat 2024 - 14:00 Siirt Veysel Karani Çok Programlı Anadolu Lisesi KÜRESEL ISINMA VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİNİN MEYVE YETİŞTİRİCİLİĞİNE ETKİLERİ
24 Aslı İKİZOĞLU ERENSÜ 22 Şubat 2024 - 14:30 İstanbul Vefa Lisesi Göçle Karşılaşmak: İlköğretim Öğrencileri için Bir Yol Haritası
25 Edibe Seda ERTEN 23 Şubat 2024 - 10:00 Manisa Ülkü Ortaokulu Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
26 Çiğdem ARSLAN 23 Şubat 2024 - 10:00 Bursa Dobruca İlkokulu Oyun ve Oyunlaştırma: Matematik Örneği
27 Koray KASAPOĞLU 23 Şubat 2024 - 10:30 Aydın Nazilli Menderes Anadolu Lisesi Öğrencinin Gözünden STEAM
28 Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN 23 Şubat 2024 - 11:00 Ordu Aybastı İmam Hatip Ortaokulu Öğrenciler için STEAM Uygulamaları
29 Sadullah ÖZTÜRK 23 Şubat 2024 - 11:00 Kütahya Çinikent Özel Eğitim Ortaokulu Karbon Ayak İzi ve Hava Kirliliğinin İzlenmesi ve Önlenmesinde Nanoteknoloji Temelli Yaklaşımlar
30 Edibe Seda ERTEN 23 Şubat 2024 - 13:00 Manisa Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
31 Ahmet TEKBIYIK 23 Şubat 2024 - 13:30 Kahramanmaraş Kahramanmaraş Tobb Fen Lisesi STEM EĞİTİMİ VE PISANIN KESİŞİMİNDE YAŞAM BECERİLERİ
32 Hakan SİPAHİ 23 Şubat 2024 - 13:30 Ordu Aybastı Bilim Ve Sanat Merkezi Bir Kariyer Olarak Girişimcilik
33 Edibe Seda ERTEN 23 Şubat 2024 - 14:00 Manisa Kayapınar Şehit Adnan Ceylan Ortaokulu Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
34 Ahmet ERDEM 23 Şubat 2024 - 14:30 Çanakkale Şehit Ömer Halisdemir İmam Hatip Ortaokulu Egzotik Yıldızlar
35 Yılmaz TOKTAŞ 26 Şubat 2024 - 10:00 Samsun Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi Herkes için Sürdürülebilir Ekonomi
36 Yılmaz TOKTAŞ 26 Şubat 2024 - 13:00 Samsun Vezirköprü Anadolu Lisesi Herkes için Sürdürülebilir Ekonomi
37 Mehmet Burak KAYNAR 26 Şubat 2024 - 17:30 İzmir Konak Şehit Ömer Halisdemir Bilim Ve Sanat Merkezi Nanoteknoloji ve Geleceğimiz
38 İsmail OVALI 27 Şubat 2024 - 10:00 Antalya Kızılağaç Ünal Akpınar Ortaokulu TEKNOLOJİ NEREYE GİDİYOR? NEDEN ROBOTİK KODLAMA?
39 Zeyneb CAMTAKAN 27 Şubat 2024 - 10:30 İstanbul Gönüllü Hizmet Vakfı Mustafa Saffet Fen Lisesi Nükleer Enerji, " atomu bölmek nasıl bir şey!"
40 Esra DEMİRKOL COLOSİO 27 Şubat 2024 - 12:00 Çankırı Kızılırmak Şehit Medet Ekizceli Çok Programlı Anadolu Lisesi Göç ve Uyum
41 Hasan Basri SAVAŞ 28 Şubat 2024 - 10:00 Mardin Girmeli Ortaokulu Sağlıklı Beslenme (Sağlıklı Yaşam)
42 Mümin POLAT 28 Şubat 2024 - 11:00 Burdur Çavdır Anadolu Lisesi Bilinçli Farkındalık ve Kariyer Planlama
43 Rasim TÖSTEN 28 Şubat 2024 - 14:00 Siirt Siirt İbrahim Hakkı Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Kainat Düzeni ve Değerlerimiz
44 Aydoğan Aykut CEYHAN 29 Şubat 2024 - 14:00 Adana Seyhan Sakarya Ortaokulu Gençlerde İnternet Kullanım Davranışı ve İnternet Bağımlılığı
45 Nihat Emre BÖREKÇİ 01 Mart 2024 - 00:00 Ardahan Çıldır Çok Programlı Anadolu Lisesi Ahlaki Çözülme
46 Sibel MENTEŞE 01 Mart 2024 - 09:30 Çanakkale Turgut Reis Ortaokulu Küresel Isınma ve İklim Değişikliği
47 Mehmet AYDOĞAN 01 Mart 2024 - 10:00 Malatya Yakınkent Borsa İstanbul İlkokulu Yenilenebilir Enerjiler- Enerji Bitkileri
48 Ahmet TEKBIYIK 01 Mart 2024 - 10:00 Osmaniye Şehit Mehmet Acar İmam Hatip Ortaokulu STEM EĞİTİMİ VE PISANIN KESİŞİMİNDE YAŞAM BECERİLERİ
49 Tuncay ÖZDEMİR 01 Mart 2024 - 10:00 Şanlıurfa Şehit Ümit Çelik İmam Hatip Ortaokulu Evrenin Yapıtaşları
50 Sevim SEVGİ 01 Mart 2024 - 10:45 Yozgat Milli Egemenlik Ortaokulu Okul Dışı Öğrenme Ortamları
51 Edibe Seda ERTEN 01 Mart 2024 - 11:00 Muğla Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
52 Sakine AKCAN EKİCİ 01 Mart 2024 - 11:00 Balıkesir 15 Temmuz Şehit Ramazan Konuş İmam Hatip Ortaokulu OSMANLI VAKIF MEDENİYETİ
53 Osman TUGAY 01 Mart 2024 - 11:00 Ankara Şehit Sebahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi TÜRKİYE'NİN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLERİ BİYOÇEŞİTLİLİĞİ
54 Hatice Kübra UYGUR 01 Mart 2024 - 12:30 Diyarbakır Ahmedi Hani Ortaokulu FOLKLOR HALAY DEĞİLDİR!
55 Emin DEMİR 01 Mart 2024 - 13:00 Mersin 100. Yıl Ortaokulu Gelişimin farklı ortamlarda desteklenmesi
56 Rukiye ÇAKMAK 01 Mart 2024 - 13:30 Yozgat Nene Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlıkta Sosyal
57 Edibe Seda ERTEN 01 Mart 2024 - 14:00 Burdur Dirmil İmam Hatip Ortaokulu Gıdalarda Renklendiriciler ve Aroma Vericiler
58 Güven AKÇAY 01 Mart 2024 - 14:00 Bursa Müsiad Saime Sultan Bilim Ve Sanat Merkezi Öğrenen Beyin
59 Mansur ÇELEBİ 01 Mart 2024 - 14:30 İstanbul Şehit Eyüp Çolakoğlu İlkokulu Hava Taksilerin Dünyadaki Yeri ve Ülkemizin ilk Hava Taksi Çalışmaları
60 Emel ATLI 01 Mart 2024 - 17:00 Nevşehir Nevşehir Halil İncekara Bilim Ve Sanat Merkezi Genetiği Değiştirilmiş Organizmalar ve Günlük Yaşama Etkileri
61 Esra Gökçen KAYGISIZ 02 Mart 2024 - 13:30 Giresun Bahçelievler Şehit Mehmet Bayar Anadolu Lisesi Siber Zorbalık
62 Şuayyip YÜCEL 04 Mart 2024 - 10:00 Amasya Gökhöyük Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Dijital Dönüşüm Çağında Sanat ve Dijital Resimleme
63 Füsun SUNAR 04 Mart 2024 - 11:00 Konya Meram Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Bilim Tarihi ve Bilim Felsefesi
64 Özlem GENÇ 04 Mart 2024 - 13:00 Samsun Tekkeköy Yavuz Selim İmam Hatip Anadolu Lisesi Orta Çağ`da Avrupa
65 Tuğba AYDIN HALİSOĞLU 04 Mart 2024 - 13:00 Mersin Çeşmeli Anadolu Lisesi YAPAY ZEKA, ULUSLARARASI SİYASET VE GÜVENLİK
66 Fatma Kübra TOMBULTÜRK 04 Mart 2024 - 13:00 Bursa Orhangazi Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu TEK TÜR, MİLYARLARCA GENOTİP
67 Mehmet YÜKSEL 04 Mart 2024 - 13:30 Mersin Erdemli Anadolu Lisesi Radyoaktivite ve Nükleer Enerji
68 Hüseyin ARSLAN 04 Mart 2024 - 14:00 Erzurum Şükrüpaşa Anadolu Lisesi Geleceğin Bilim DÜnyası
69 Elif Omca ÇOBANOĞLU 05 Mart 2024 - 00:00 Samsun Atatürk İlkokulu Doğa İçin Doğayı Doğada Öğren
70 Niyazi BİLİM 05 Mart 2024 - 09:30 Karaman Alparslan Ortaokulu Doğal afetlerle mücadele ve müdahale yöntemleri
71 Hüseyin ARSLAN 05 Mart 2024 - 10:00 Erzurum Yakutiye Anadolu Lisesi Geleceğin Bilim DÜnyası
72 Ersin GÜLAY 05 Mart 2024 - 10:00 Rize Kalkandere Anadolu İmam Hatip Lisesi Dokunarak Okumak; Okuyarak Dokumak
73 İsmet TUNÇ 05 Mart 2024 - 10:00 Şırnak Selahaddin Eyyübi Ortaokulu Kültürel Mirası Koruma Yolları
74 Hülya PİLANCI 05 Mart 2024 - 10:00 Malatya Malatya Fethi Gemuhluoğlu Fen Lisesi Türkçeyi Doğru Kullanmak
75 Abdullah MANAP 05 Mart 2024 - 10:00 Batman Gazi Erkek Anadolu İmam Hatip Lisesi LİSE SONRASI KARİYER PLANLAMASI
76 Adem ŞAHİN 05 Mart 2024 - 10:00 Sivas Toki Şehit Üsteğmen Şükrü Pürlü Ortaokulu Bilim Nedir?
77 Melek KARAASLAN 05 Mart 2024 - 11:00 Ankara Şehit Seher Yaşar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bitkisel Gıda Takviyeleri
78 Sevim ÇİMKE 05 Mart 2024 - 11:00 Yozgat Toki Şehit Mehmet Koçak İlkokulu Dijital Ortamda Çocuğun Karşılaştığı Riskler ve Korunma Yolları
79 Deniz ADIGÜZEL 05 Mart 2024 - 11:00 İstanbul İbb Yıldırım Beyazıt İmam Hatip Ortaokulu Madencilikte atık yönetimi ve geri dönüşüm
80 Adile AKPINAR 05 Mart 2024 - 11:00 Gaziantep Abdülhamithan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Biyoçeşitlilik neden önemlidir?
81 Muhammet Hayati KAYHAN 05 Mart 2024 - 11:30 Burdur Çavdır Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Çevre Dostu Tarımsal Üretim Modeli: Akuaponik
82 Hüseyin ARSLAN 05 Mart 2024 - 13:00 Erzurum Nevzat Karabağ Anadolu Lisesi Geleceğin Bilim DÜnyası
83 Sevim ÇİMKE 05 Mart 2024 - 13:00 Yozgat Toki Şehit Mehmet Koçak Ortaokulu Dijital Ortamda Çocuğun Karşılaştığı Riskler ve Korunma Yolları
84 Esin ACAR YÜREKLİ 05 Mart 2024 - 13:30 Manisa Çağatay Uluçay Ortaokulu Okul Dışı Öğrenme Ortamları
85 Muhammet Hayati KAYHAN 05 Mart 2024 - 13:30 Burdur Kozağaç Ortaokulu Çevre Dostu Tarımsal Üretim Modeli: Akuaponik
86 Ertaç HÜRDOĞAN 06 Mart 2024 - 10:00 Osmaniye Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yenilenebilir Enerji Teknolojileri
87 Hasan ÖZGÜR 06 Mart 2024 - 10:00 Edirne Uzunköprü Hüseyin Çorum Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Yeni Dünya, Yeni Tutsaklıklar ve Güvenligin Sifreleri, Teknoloji kaynaklı rahatsızlık ve sorunlar, siber zorbalık ve teknolojinin güvenli kullanımı
88 Hüseyin ÖZTÜRK 06 Mart 2024 - 11:00 Gaziantep Şehit Hüseyin Gümüş İmam Hatip Ortaokulu Okullarda Uyuşturucu Kullanımına Karşı Rekreasyon ve Spor
89 Sema ULUTÜRK AKMAN 06 Mart 2024 - 11:00 İstanbul Bayrampaşa Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İstatistik Okuryazarlığı
90 Sedat ARSLAN 06 Mart 2024 - 13:30 Bursa Sönmez İlkokulu Sağlıklı Beslenme İlkeleri
91 Esin ACAR YÜREKLİ 06 Mart 2024 - 13:30 Manisa Manisa Yunus Emre Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Dışı Öğrenme Ortamları
92 Şerife Gonca ZEREN 06 Mart 2024 - 14:00 Çanakkale Atatürk Ortaokulu Kırıp Dökmeden Çatışmalar Çözülebilir mi?
93 Filiz Ekim ÇEVİK 06 Mart 2024 - 14:00 İstanbul İbb Şair Erdem Bayazıt Ortaokulu Tütün Ürünlerinin Zararları ve Pasif Etkilenim
94 Ali İLYA 06 Mart 2024 - 14:30 Kocaeli Sabancı Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi İngilizceye Fransız Kaldım ama Neden?
95 Pınar KIZILKAYA 06 Mart 2024 - 15:00 Ardahan Ardahan Bilim Ve Sanat Merkezi Biyonanokompozit film ve kaplamalar
96 Göknur KAPLAN 07 Mart 2024 - 10:11 İzmir Karşıyaka Necip Demir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Eski Evrene Yeni Adet: Metaverse (Öteevren)
97 Mehmet YÜKSEL 07 Mart 2024 - 10:30 Mersin Toroslar Şifa Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Radyoaktivite ve Nükleer Enerji
98 Veysel TURAN 07 Mart 2024 - 11:00 Diyarbakır Kervanpınar Ortaokulu İklim Değişikiği farkındalığı
99 Gülçin KARADENİZ 07 Mart 2024 - 11:00 Balıkesir Cumhuriyet Ortaokulu AİLE İÇİ İLETİŞİM
100 Veysel TURAN 07 Mart 2024 - 11:00 Şanlıurfa Yönlü Ortaokulu İklim Değişikiği farkındalığı
101 Mehmet GÖKTÜRK 07 Mart 2024 - 11:00 İstanbul Mimaroba Ortaokulu Giyilebilir Teknolojiler
102 Zeynep Banu SEYDİM 07 Mart 2024 - 11:00 Denizli Yahşiler Ortaokulu Sağlığımızın Kalkanı Probiyotik Gıdalar
103 Elif Omca ÇOBANOĞLU 07 Mart 2024 - 13:30 Ordu Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi Doğa İçin Doğayı Doğada Öğren
104 Göknur KAPLAN 07 Mart 2024 - 14:00 İzmir Gazeteci Çetin Altan Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Eski Evrene Yeni Adet: Metaverse (Öteevren)
105 İbrahim ÖZSARI 07 Mart 2024 - 14:00 Bursa Sadık Yılmaz Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi ENERJİ SİSTEMLERİ TARİHİ, OLUŞUMLARI VE GELİŞİMİ
106 Cem TOKATLI 07 Mart 2024 - 16:00 Kütahya Şehit Semih Akyıldız İlkokulu COVID-19 PANDEMİSİNİN ÇEVRE ÜZERİNE ETKİLERİ: TRAKYA BÖLGESİ MERİÇ-ERGENE NEHİR HAVZASI ÖRNEĞİ