Gerçekleşmiş ve gerçekleşecek etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz.
768

GELECEK SÖYLEŞİLER

SIRA KONUŞMACI SÖYLEŞİ TARİHİ ŞEHİR OKUL/KURUM ADI SUNUM KONUSU
1 Elif Omca ÇOBANOĞLU 07 Mart 2024 - 13:30 Ordu Mehmet Refik Güven Anadolu Lisesi Doğa İçin Doğayı Doğada Öğren

GEÇMİŞ SÖYLEŞİLER

SIRA KONUŞMACI SÖYLEŞİ TARİHİ ŞEHİR OKUL/KURUM ADI SUNUM KONUSU
1 Hakan SİPAHİ 23 Şubat 2024 - 13:30 Ordu Aybastı Bilim Ve Sanat Merkezi Bir Kariyer Olarak Girişimcilik
2 Firdevs İclal KARATAŞ AYDIN 23 Şubat 2024 - 11:00 Ordu Aybastı İmam Hatip Ortaokulu Öğrenciler için STEAM Uygulamaları
3 Şeyda YILDIRIM 08 Şubat 2024 - 11:00 Ordu Ünye Anadolu İmam Hatip Lisesi AİLEMİ ANLIYORUM
4 Şeyda YILDIRIM 06 Şubat 2024 - 09:20 Ordu Ordu Sosyal Bilimler Lisesi AİLEMİ ANLIYORUM
5 Mustafa Serkan ABDÜSSELAM 08 Ocak 2024 - 10:30 Ordu Şenbolluk Ortaokulu Artırılmış, Sanal ve Karma Gerçeklik
6 Fatma HASTAOĞLU 28 Aralık 2023 - 13:00 Ordu Tekkiraz Ortaokulu Salgın Hastalıklar ve Salgınla Mücadele
7 Fatma HASTAOĞLU 28 Aralık 2023 - 10:30 Ordu İnkur Ortaokulu Salgın Hastalıklar ve Salgınla Mücadele
8 Emre HASTAOĞLU 28 Aralık 2023 - 09:20 Ordu Yaşar Gazioğlu İlkokulu Gıda ve Gıda Arzı Güvenliği
9 Emre HASTAOĞLU 28 Aralık 2023 - 08:40 Ordu Ünye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Gıda ve Gıda Arzı Güvenliği
10 Emre HASTAOĞLU 28 Aralık 2023 - 00:00 Ordu Tekkiraz İlkokulu Gıda ve Gıda Arzı Güvenliği
11 Hatun ÖZTÜRK ÇERİK 18 Aralık 2023 - 14:00 Ordu Mehmet Necati Vidinli Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Sağlıklı ve Eğitimli Umut Kuşağı
12 Zila Özlem KIRBAŞ 13 Aralık 2023 - 10:00 Ordu Öceli Hüsamettin Çabuk Ortaokulu BULAŞICI HASTALIKLAR VE ÖNEMİ
13 Zila Özlem KIRBAŞ 12 Aralık 2023 - 10:30 Ordu Anafarta İlkokulu BULAŞICI HASTALIKLAR VE ÖNEMİ
14 Zila Özlem KIRBAŞ 11 Aralık 2023 - 11:00 Ordu Fatih Ortaokulu BULAŞICI HASTALIKLAR VE ÖNEMİ
15 Mustafa Serkan ABDÜSSELAM 11 Aralık 2023 - 10:30 Ordu Ünye Adnan Menderes Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Artırılmış, Sanal ve Karma Gerçeklik
16 Berru ULUSOY 08 Aralık 2023 - 14:00 Ordu Ünye Mustafa Rakım Anadolu Lisesi TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI
17 Berru ULUSOY 08 Aralık 2023 - 09:30 Ordu Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞI
18 Gökberk YÜCEL 07 Aralık 2023 - 14:00 Ordu Gazi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Demokrasi ve Sivil Toplum
19 Mehmet Melih ÖMEZLİ 06 Aralık 2023 - 11:00 Ordu Erenyurt Ortaokulu GELECEĞİN DİŞ HEKİMLİĞİ VE YAPAY ZEKA
20 Gökberk YÜCEL 06 Aralık 2023 - 11:00 Ordu Ordu Büyükşehir Belediyesi İkizce Anadolu İmam Hatip Lisesi Demokrasi ve Sivil Toplum
21 Mehmet Melih ÖMEZLİ 05 Aralık 2023 - 11:00 Ordu Ordu Anadolu Lisesi GELECEĞİN DİŞ HEKİMLİĞİ VE YAPAY ZEKA
22 Feride Sena SEZEN 04 Aralık 2023 - 13:30 Ordu Ünye Anadolu Lisesi Keşfinden akılcı kullanıma ilaç
23 Latif KELEBEKLİ 04 Aralık 2023 - 11:00 Ordu İkizce Anadolu Lisesi Günümüz Teknolojisine Uygun Proje Yazma Teknikleri
24 Mustafa Serkan ABDÜSSELAM 04 Aralık 2023 - 10:30 Ordu Şehit İsmail Ustaoğlu Ortaokulu Artırılmış, Sanal ve Karma Gerçeklik
25 Latif KELEBEKLİ 01 Aralık 2023 - 10:30 Ordu Pelitliyatak İmam Hatip Ortaokulu Günümüz Teknolojisine Uygun Proje Yazma Teknikleri
26 Mehmet Melih ÖMEZLİ 28 Kasım 2023 - 10:00 Ordu Beyli Ortaokulu GELECEĞİN DİŞ HEKİMLİĞİ VE YAPAY ZEKA
27 Mustafa Serkan ABDÜSSELAM 27 Kasım 2023 - 10:30 Ordu Ordu Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Artırılmış, Sanal ve Karma Gerçeklik
28 Ersan BAŞAR 27 Kasım 2023 - 10:00 Ordu Zuver Kaya Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi KUTUPLAR ERİYOR İKLİM DEĞİŞİYOR
29 Mehmet Melih ÖMEZLİ 29 Kasım 2023 - 16:00 Ordu Fatsa Bilim Ve Sanat Merkezi GELECEĞİN DİŞ HEKİMLİĞİ VE YAPAY ZEKA
30 Halil MUTUK 29 Kasım 2023 - 14:00 Ordu Ordu Fen Lisesi TRIZ-Yaratıcı Problem Çözme Teorisi ile İnovasyon
31 Halil MUTUK 29 Kasım 2023 - 11:00 Ordu Tekkiraz Çok Programlı Anadolu Lisesi TRIZ-Yaratıcı Problem Çözme Teorisi ile İnovasyon
32 Cemalettin YILDIZ 23 Kasım 2023 - 13:00 Ordu Fatih Meydan Ortaokulu Resfebelerle Matematik Dünyasına Yolculuk
33 Cemalettin YILDIZ 23 Kasım 2023 - 11:00 Ordu Ünye Fatih Meydan İlkokulu Resfebelerle Matematik Dünyasına Yolculuk
34 Remzi FIŞKIN 23 Kasım 2023 - 09:00 Ordu Ünye Fen Lisesi Denizyolu Taşımacılığının Geleceği: İnsansız ve Otonom Gemiler
35 Cemalettin YILDIZ 22 Kasım 2023 - 13:00 Ordu Sefalık Şehit Sadık Kütük Ortaokulu Resfebelerle Matematik Dünyasına Yolculuk
36 Latif KELEBEKLİ 20 Kasım 2023 - 10:00 Ordu Durugöl Ortaokulu Günümüz Teknolojisine Uygun Proje Yazma Teknikleri
37 Lokman TAŞKESENLİOĞLU 06 Kasım 2023 - 13:30 Ordu Kaledere İlkokulu Neden Okumalıyız, Ne Okumalıyız, Nasıl Okumalıyız?
38 Mehmet Melih ÖMEZLİ 06 Kasım 2023 - 11:00 Ordu Çaybaşı Köklük Ortaokulu GELECEĞİN DİŞ HEKİMLİĞİ VE YAPAY ZEKA
39 Lokman TAŞKESENLİOĞLU 06 Kasım 2023 - 10:00 Ordu Şehit Taner Kart Ortaokulu Neden Okumalıyız, Ne Okumalıyız, Nasıl Okumalıyız?
40 Diler US ALTAY 03 Kasım 2023 - 13:30 Ordu Meçhul Asker Ortaokulu Sağlıklı Beslenme
41 Hatun ÖZTÜRK ÇERİK 02 Kasım 2023 - 11:00 Ordu Çiftlik İlkokulu Sağlıklı ve Eğitimli Umut Kuşağı
42 Ömer AYDINLIOĞLU 30 Ekim 2023 - 14:00 Ordu Puset Polvan Ortaokulu MEDYA OKURYAZARI OLMAK: MEDYAYI OKUMAK VE MEDYAYI YAZMAK
43 Mehmet CİHAN 30 Ekim 2023 - 10:00 Ordu Yoğunoluk Çok Programlı Anadolu Lisesi Gemi İnşa ve Denizcilik
44 Remzi FIŞKIN 26 Ekim 2023 - 10:00 Ordu Gürgentepe Şehit Ersin Şanlı İmam Hatip Ortaokulu Denizyolu Taşımacılığının Geleceği: İnsansız ve Otonom Gemiler
45 Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz 19 Ekim 2023 - 13:00 Ordu Bayadı İlkokulu Bircan YÜCEKAYA
46 Emine KOÇYİĞİT 17 Ekim 2023 - 13:00 Ordu Yeşilkent Şehit Mustafa Güler İlkokulu SÜRDÜRÜLEBİLİR BESLENME
47 Doç. Dr. Hasan Buyruk 11 Aralık 2019 - 15:00 Ordu Ordu Dr. M. Hilmi Güler Bilim Ve Sanat Merkezi IĞDIR'IN TARİHİ VE KÜLTÜREL VARLIKLARI
48 Prof. Dr. Yüksel Ardalı 25 Kasım 2019 - 10:00 Ordu Atatürk İlkokulu NEDEN ATIK YÖNETİMİ YAPMALIYIZ? NEDEN SIFIR ATIK?
49 Dr. Umut Burak GEYİKÇİ 31 Mayıs 2019 - 11:00 Ordu Ordu Korgan Anadolu Lisesi Uluslararası Finansta Gelişmekte Olan Ülkeler Arası İlişkiler
50 Doç. Dr. Levent SEYFİ 10 Haziran 2019 - 13:00 Ordu Ordu Kumru Ergentürk Şehit Adem Kamur İmam Hatip Ortaokulu Cep Telefonları - Yanıbaşımızdaki Tehlike