1
|
Oğuzhan HERDİ
|
25 Mart 2024 - 13:30
|
Burdur
|
Kemer Ortaokulu
|
Bağımlılık ve Bağımlılıkla Mücadele
|
2
|
Çağatay TAVŞANOĞLU
|
25 Mart 2024 - 13:00
|
İzmir
|
Kazım Karabekir Ortaokulu
|
Ekosistemlerin işleyişi ve ekolojik denge kavramı
|
3
|
Salim KAYA
|
25 Mart 2024 - 10:00
|
İzmir
|
Beydağ İmam Hatip Ortaokulu
|
Değerleri İçselleştirme
|
4
|
Mustafa YÜCEL
|
25 Mart 2024 - 10:00
|
Samsun
|
25 Mayıs Anadolu Lisesi
|
Derin Okyanuslar: İklim değişikliğinden uzay keşiflerinin ipuçlarına, gezegenimizin en büyük habitatına bir bakış
|
5
|
Osman TUGAY
|
22 Mart 2024 - 16:00
|
İstanbul
|
Beşiktaş Bilim Ve Sanat Merkezi
|
TÜRKİYE'NİN TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLERİ BİYOÇEŞİTLİLİĞİ
|
6
|
Nihat Emre BÖREKÇİ
|
22 Mart 2024 - 14:00
|
Ardahan
|
Şehit Asım Bey Ortaokulu
|
Değerler Eğitimi
|
7
|
Simge AYKAN
|
22 Mart 2024 - 14:00
|
Edirne
|
Edirne Süleyman Demirel Fen Lisesi
|
Bilişsel Sinirbilim: Zihnin Biyolojisi
|
8
|
Nurhan ÖZTÜRK
|
22 Mart 2024 - 13:30
|
Samsun
|
Derecik İlkokulu
|
Sürdürülebilir Kalkınma: Atık Yönetimi ve Geri Dönüşüm
|
9
|
Selçuk Yasin YILDIZ
|
22 Mart 2024 - 13:30
|
İzmir
|
Oğuzhan Ortaokulu
|
Metaverse ve Gençlik
|
10
|
Yelda MERT
|
22 Mart 2024 - 13:30
|
Hatay
|
Sevsen Nevzat Şahin Ortaokulu
|
Enerji Etkin Kentler
|
11
|
Hüseyin ÖNDER
|
22 Mart 2024 - 13:30
|
Kütahya
|
Sofular Ortaokulu
|
Döngüsel Ekonomi
|
12
|
Fatma TOK YILDIZ
|
22 Mart 2024 - 13:00
|
Sivas
|
Muhsin Yazıcıoğlu İlkokulu
|
Salgın Hastalıklar ve Salgınla Mücadele
|
13
|
Can Okan ALTAN
|
22 Mart 2024 - 13:00
|
Samsun
|
Düzardıç İlkokulu
|
Çocuklarda ve Genç Bireylerde Su Ürünleri Tüketiminin Önemi
|
14
|
İbrahim KAYA
|
22 Mart 2024 - 11:00
|
Manisa
|
Karaoğlanlı İlkokulu
|
Sinir Sisteminde Elektrofizyolojik Tanı Yöntemleri ve Beyin Bilgisayar Arayüzleri
|
15
|
Efe SEZGİN
|
22 Mart 2024 - 11:00
|
İzmir
|
Ulfet Onart Anadolu Lisesi
|
Biyoenformatik
|
16
|
Ramazan ŞİMŞEK
|
22 Mart 2024 - 11:00
|
Erzurum
|
Emel Çatal Anadolu Lisesi
|
DÜNYAMIZDA İKİ ŞEHİR ARASINDAKİ EN KISA YOLLAR: JEODEZİKLER
|
17
|
Esra BOZKURT ALTAN
|
22 Mart 2024 - 11:00
|
Samsun
|
Samsun Gazi İl Halk Kütüphanesi
|
Geleceğin Meslekleri
|
18
|
Mevlüt GÜRBÜZ
|
22 Mart 2024 - 10:30
|
Samsun
|
Havza Fen Lisesi
|
İleri Teknoloji Girişimcilik ve İnovasyon: Fırsatlar ve Proje Destekleri
|
19
|
Banu KARAŞAH
|
22 Mart 2024 - 10:30
|
Artvin
|
7 Mart İlkokulu
|
ÇOCUKLAR İÇİN DIŞ MEKÂN EĞİTİM ORTAMI OLARAK BOTANİK BAHÇELERİ
|
20
|
Can Okan ALTAN
|
22 Mart 2024 - 10:00
|
Samsun
|
Hacınaipli Ortaokulu
|
Çocuklarda ve Genç Bireylerde Su Ürünleri Tüketiminin Önemi
|
21
|
Remziye GÜZEL
|
22 Mart 2024 - 10:00
|
Diyarbakır
|
Çardak Ortaokulu
|
NANOTEKNOLOJİ VE UYGULAMA ALANLARI
|
22
|
Şengül BİLGİN
|
22 Mart 2024 - 10:00
|
Isparta
|
Eğirdir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
|
Su Dünyası
|
23
|
Raşit GÜNDOĞDU
|
21 Mart 2024 - 11:00
|
İstanbul
|
Erenköy Kız Anadolu Lisesi
|
İstanbul Tarihi ve Kültürü
|
24
|
Ayfer AYTAÇ
|
21 Mart 2024 - 11:00
|
Balıkesir
|
Mevlana Ortaokulu
|
ALFABENİN GELİŞİMİ VE TÜRKÇENİN YAZILDIĞI ALFABELER
|
25
|
Duygu SÖNMEZ DÜZKAYA
|
21 Mart 2024 - 11:00
|
Hatay
|
Payas Nursan Anadolu Lisesi
|
Sağlıkta Sanal Gerçeklikte Neredeyiz?
|