SIRA | KONUŞMACI | SÖYLEŞİ TARİHİ | ŞEHİR | OKUL/KURUM ADI | SUNUM KONUSU |
---|---|---|---|---|---|
1 | Halef DİZLEK | 23 Mayıs 2024 - 10:00 | Osmaniye | Rahime Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | Sağlıklı Beslenme |
2 | Tuğçe SÖNMEZ | 20 Mayıs 2024 - 13:00 | Osmaniye | Osmaniye Samet Aybaba Spor Lisesi | SAĞLIKLI YAŞAMDA EGZERSİZİN ÖNEMİ |
3 | Tuğçe SÖNMEZ | 20 Mayıs 2024 - 10:30 | Osmaniye | Cebelibereket Şehit Ahmet Yılmaz İlkokulu | SAĞLIKLI YAŞAMDA EGZERSİZİN ÖNEMİ |
4 | Recep KAHRAMANOĞLU | 17 Mayıs 2024 - 09:30 | Osmaniye | Yoğunoluk Ortaokulu | Okul dışı öğrenme ortamları |
5 | Tuğçe SÖNMEZ | 06 Mayıs 2024 - 13:00 | Osmaniye | Osmaniye Samet Aybaba Spor Lisesi | SAĞLIKLI YAŞAMDA EGZERSİZİN ÖNEMİ |
6 | Cahit AYTEKİN | 04 Mayıs 2024 - 11:30 | Osmaniye | Kadirli Bilim Ve Sanat Merkezi | GELECEĞİN DÜNYASI METAVERSE VE MATEMATİK |
7 | Cahit AYTEKİN | 03 Mayıs 2024 - 14:00 | Osmaniye | Şehit Oğuzhan Tekerek İlkokulu | GELECEĞİN DÜNYASI METAVERSE VE MATEMATİK |
8 | Cahit AYTEKİN | 03 Mayıs 2024 - 09:30 | Osmaniye | Erdem Bayazıt İmam Hatip Ortaokulu | GELECEĞİN DÜNYASI METAVERSE VE MATEMATİK |
9 | Şeyhmus AYDOĞDU | 02 Mayıs 2024 - 13:00 | Osmaniye | Koçyurdu Ortaokulu | Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi |
10 | Şeyhmus AYDOĞDU | 30 Nisan 2024 - 13:00 | Osmaniye | Bostanlar Ortaokulu | Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi |
11 | Şeyhmus AYDOĞDU | 02 Mayıs 2024 - 10:00 | Osmaniye | Yavuz Selim İlkokulu | Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi |
12 | Şıhmehmet YİĞİT | 25 Nisan 2024 - 10:00 | Osmaniye | Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu | SPOR YAP SAĞLIKLI KAL |
13 | İbrahim ÖZTÜRK | 18 Nisan 2024 - 17:00 | Osmaniye | Şehit Veli Demiryürek Bilim Ve Sanat Merkezi | Robotik ve Kodlama |
14 | İbrahim ÖZTÜRK | 18 Nisan 2024 - 17:00 | Osmaniye | Şehit Veli Demiryürek Bilim Ve Sanat Merkezi | Robotik ve Kodlama |
15 | Şeyhmus AYDOĞDU | 18 Nisan 2024 - 13:00 | Osmaniye | Bostanlar Ortaokulu | Yapay Zeka ve Makine Öğrenmesi |
16 | Yalçın TÖRE | 17 Nisan 2024 - 13:00 | Osmaniye | Çona Nurdağ Ortaokulu | Süs Balıkları Yetiştiriciliği |
17 | Adem YURTSEVER | 16 Nisan 2024 - 14:00 | Osmaniye | Osmaniye Oğuz Kağan Anadolu Lisesi | Küresel ısınma ve iklim değişikliği: Mevcut durum ve azaltımı |
18 | Adem YURTSEVER | 15 Nisan 2024 - 13:00 | Osmaniye | Boyalı Atatürk Ortaokulu | Küresel ısınma ve iklim değişikliği: Mevcut durum ve azaltımı |
19 | Berna ÇATIKKAŞ | 05 Nisan 2024 - 10:30 | Osmaniye | Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu | Yenilenebilir Enerjiyi Tanıyalım |
20 | İbrahim ÖZTÜRK | 19 Mart 2024 - 10:00 | Osmaniye | Ahmet Cevdet Paşa Anadolu Lisesi | Robotik ve Kodlama |
21 | Ertaç HÜRDOĞAN | 06 Mart 2024 - 10:00 | Osmaniye | Osmaniye Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | Yenilenebilir Enerji Teknolojileri |
22 | Ahmet TEKBIYIK | 01 Mart 2024 - 10:00 | Osmaniye | Şehit Mehmet Acar İmam Hatip Ortaokulu | STEM EĞİTİMİ VE PISANIN KESİŞİMİNDE YAŞAM BECERİLERİ |
23 | Ömer AKIN | 22 Şubat 2024 - 14:00 | Osmaniye | Atatürk Ortaokulu | KAİNATIN DİLİ MATEMATİK |
24 | Ertaç HÜRDOĞAN | 11 Ocak 2024 - 14:00 | Osmaniye | Şehit Kaan Çalin Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | Yenilenebilir Enerji Teknolojileri |
25 | Ertaç HÜRDOĞAN | 11 Ocak 2024 - 10:00 | Osmaniye | Gafarlı Taşköprü Ortaokulu | Yenilenebilir Enerji Teknolojileri |
26 | Ertaç HÜRDOĞAN | 10 Ocak 2024 - 10:00 | Osmaniye | Ülkü İlkokulu | Yenilenebilir Enerji Teknolojileri |
27 | Ceyhun YÜKSELİR | 08 Ocak 2024 - 11:00 | Osmaniye | Şehit Bekir Evren İmam Hatip Ortaokulu | Yabancı Dil Öğretiminde Teknoloji ve Dijitalleşme |
28 | Aybala TAZEOĞLU | 14 Aralık 2023 - 13:50 | Osmaniye | Remzi Özer Yatılı Bölge Ortaokulu | İLKOKUL ÇAĞI ÇOCUKLARDA SAĞLIKLI BESLENME TABAĞI NASIL OLUŞTURULUR? BESİN GRUPLARI VE BESİN ÖGELERİ |
29 | Adem NECİP | 13 Aralık 2023 - 10:00 | Osmaniye | 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu | Motivasyon Başarı Engel ve Çareler |
30 | Halef DİZLEK | 13 Aralık 2023 - 13:30 | Osmaniye | Şehit Mahmut Ava Ortaokulu | Sağlıklı Beslenme |
31 | Halef DİZLEK | 12 Aralık 2023 - 13:30 | Osmaniye | Şehit Mahmut Ava Ortaokulu | Sağlıklı Beslenme |
32 | Emine YILMAZ ATİK | 12 Aralık 2023 - 00:00 | Osmaniye | Düziçi Atatürk Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | BİLİNÇLİ FARKINDALIK VE KARİYER YOLCULUĞU |
33 | Gökhan ARIKAN | 11 Aralık 2023 - 10:00 | Osmaniye | Düziçi Şehit İbrahim Cuma Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | Beden Mülk değil, Emanettir. |
34 | Aybala TAZEOĞLU | 07 Aralık 2023 - 13:50 | Osmaniye | Remzi Özer Yatılı Bölge Ortaokulu | İLKOKUL ÇAĞI ÇOCUKLARDA SAĞLIKLI BESLENME TABAĞI NASIL OLUŞTURULUR? BESİN GRUPLARI VE BESİN ÖGELERİ |
35 | Emine YILMAZ ATİK | 05 Aralık 2023 - 10:00 | Osmaniye | Düziçi Ortaokulu | BİLİNÇLİ FARKINDALIK VE KARİYER YOLCULUĞU |
36 | Aydoğan Aykut CEYHAN | 23 Kasım 2023 - 14:00 | Osmaniye | Osmaniye Düziçi Fen Lisesi | Gençlerde İnternet Kullanım Davranışı ve İnternet Bağımlılığı |
37 | Şenay ATAM | 01 Aralık 2023 - 09:00 | Osmaniye | Ahmet Pekkan İmam Hatip Ortaokulu | Osmanlı Döneminde Yaşanan Kıtlıklar ve Kıtlıkla Mücadele Yöntemleri |
38 | Ahmet TEKBIYIK | 01 Aralık 2023 - 09:00 | Osmaniye | Karacaoğlan Ortaokulu | STEM EĞİTİMİ VE PISANIN KESİŞİMİNDE YAŞAM BECERİLERİ |
39 | Aydoğan Aykut CEYHAN | 23 Kasım 2023 - 14:00 | Osmaniye | Osmaniye Düziçi Fen Lisesi | Gençlerde İnternet Kullanım Davranışı ve İnternet Bağımlılığı |
40 | Hikmet TURKAY | 21 Kasım 2023 - 13:30 | Osmaniye | 80.Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi | Bilim Tarihi ve Bilimlerin Sınıflandırılması |
41 | Hikmet TURKAY | 20 Kasım 2023 - 13:30 | Osmaniye | Osmaniye Anadolu İmam Hatip Lisesi | Bilim Tarihi ve Bilimlerin Sınıflandırılması |
42 | Burçin YAPICI | 22 Kasım 2023 - 10:00 | Osmaniye | Cebelibereket Şehit Ali Alkan Ortaokulu | İNGİLİZCE'YE DERS DEĞİL BİR DİL OLARAK BAKABİLMEK |
43 | Sema BİLGE OCAK | 25 Ekim 2023 - 09:30 | Osmaniye | Tobb Osmaniye Fen Lisesi | MALZEME BİLİMİ VE NANO TEKNOLOJİ UYGULAMALARI |
44 | Mehmet Fatih TEFEK | 24 Ekim 2023 - 13:30 | Osmaniye | Kadirli İmkb Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi | Yapay Zeka ve Geleceği |
45 | Nuri ERDEM | 23 Ekim 2023 - 11:00 | Osmaniye | Kırmacalı Şehit Mehmet Ünaldı Ortaokulu | Harita Hayattır!.. |
46 | Mehmet Umut SALUR | 20 Ekim 2023 - 14:00 | Osmaniye | Şehit Mehmet Acıbucu Anadolu İmam Hatip Lisesi | Akıllı Turizm için Sanal/Karma/Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları |
47 | Mehmet Umut SALUR | 20 Ekim 2023 - 11:00 | Osmaniye | Şehit Mehmet Ali Sarak Ortaokulu | Akıllı Turizm için Sanal/Karma/Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları |
48 | Mehmet Umut SALUR | 20 Ekim 2023 - 09:00 | Osmaniye | Namık Kemal Ortaokulu | Akıllı Turizm için Sanal/Karma/Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları |
49 | Yasin DEMİR | 18 Ekim 2023 - 10:30 | Osmaniye | Sumbas Çok Programlı Anadolu Lisesi | Teknolojik Bağımlılıklar ve Bağımlılıkla Mücadele |
50 | Nuri ERDEM | 16 Ekim 2023 - 11:00 | Osmaniye | Mustafa Özden Ortaokulu | Harita Hayattır!.. |